Trening likwidujący przypadłości siedzącego trybu życia.

Zapraszamy na nowy autorski program zajęć w Mińsku Mazowieckim, mający na celu likwidację przypadłości bólowych związanych z siedzącym i mało aktywnym trybem życia. Zespół skrzyżowania górnego i dolnego objawia się napięciem jednych i osłabieniem innych mięśni, powodując nierównomierny nacisk na kręgosłup i ucisk krążków międzykręgowych. Za pomocą odpowiednich ćwiczeń napięciowo rozciągających, można te bóle łatwo zlikwidować.

Sprawdzony, autorski program treningów.

Program treningów działa według mojego autorskiego programu rozszerzonego treningu personalnego, łączącego kalistenikę, trening funkcjonalny, medyczny, obwodowy, oddechowy oraz neuro streching i jogę. Jestem jednym z nielicznych w kraju, absolwentem dwóch bardzo uzupełniających się kierunków studiów tj „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” oraz „Trener personalny”, specjalistą od treningu osób dojrzałych oraz licencjonowanym przez PZKB, trenerem kick boxingu. W sporcie od 40 lat i ciągle niebezpiecznie młody 😉

Trwałe efekty.

W miarę trwania zajęć, możesz oczekiwać:

  • Likwidacji bolesności kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego
  • Likwidacji bólów mięśni
  • Zwiększenia ruchomości stawów
  • Wzmocnienia mięśni posturalnych
  • Indywidualnego podejścia do ćwiczących

Dodatki.

Poza opieką trenerską, możesz liczyć na porady dietetyczne oraz fizjoterapeutyczne. Treningi to połączenie różnych metod płynnego wdrażania osób dorosłych w nowy styl życia, tak, aby uniknąć przeciążeń, kontuzji i stanów przemęczenia. Chętnych mogą badać postępy, raz w miesiącu, analizatorem składu ciała – zniżka 50%.

Zapewniamy kameralną atmosferę, ponieważ sala i siłownia jest przeznaczona na wyłączność dla grupy. Panuje wesoła atmosfera, na pewno Wam się spodoba.

Terminarz i cena.

Treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki o 20.00 do 21.00. Koszt 170 zł/miesiąc

Grupa powstanie przy minimum 10 osobach.

Comments are closed.