Przydatne akcesoria sportowe.

Naszła mnie myśl, że wielu z Was rozpoczynających przygodę ze sportem, nie chce inwestować na początek znacznych środków w strój sportowy i w akcesoria. Początek roku to nie tylko czas postanowień noworocznych ale także wyprzedaży we wszystkich sklepach od peryferii miast i wsi po przepastny internet. Dlatego postanowiłem zaprezentować Wam kilka atrakcyjnych propozycji.

Dzisiaj trafiła przed moje oczy elektroniczna wersja gazetki z Biedronki a tam kilka gadżetów dla sportowców i ludzi aktywnych. Niestety sama gazetka i opisy pozostawiają dużo do życzenia, bo opisy lakoniczne, na zdjęciach widać kilka przedmiotów a opis jakby dotyczył jednego ale jak każdego sportowca takie małe przeszkody mnie nie przerażają. Najbardziej mnie zainteresowała strona 12 na której znalazłem kilka akcesoriów, które mogą Wam się przydać. Warto dodać, że oferta aktualna jest od dzisiaj czyli 2 stycznia 2018 roku. Jakość musicie sprawdzić sami ale myślę, że nie odbiega ona od ofert w internecie.

W gazetce można znaleźć:

Wałek/drążek do masażu.

Właściwie to wałki lub drążki do masażu. Bardzo przydatne urządzenia do samodzielnego masażu powięziowego. Rolowanie staje się coraz bardziej popularne. Jest to tani i skuteczny sposób na polepszenie szybkości regeneracji mięśni i ścięgien. Wałki są bardzo skuteczne a wiem co mówię bo regularnie stosuję na zmianę z krioterapią i różnicę odczuwam dużą.

Na zdjęciach pokazane są 4 rodzaje wałków a cena jest jedna. Jeśli zdecydowalibyście się na cały zestaw to będziecie mieć praktycznie komplet do każdej partii ciała. Mogę się domyślać, że każdy z nich jest za tę samą cenę czyli 9.99 PLN. Jest to efekt obniżki o 50% z wcześniejszej ceny 19.99 PLN. Dla porównania ceny internetowe podobnych wałków kształtują się pomiędzy 20.00 a 50.00 PLN za sztukę, więc jest tanio.

Akcesoria do Cross Fit.

Dostępne są 3 akcesoria każde z 50% upustem z 24.99 PLN na 12.49 PLN. Gumowa taśma do ćwiczeń jest bardzo popularna w konstrukcji ćwiczeń w różnych odmianach fitnessu i cross fitu. Jest to akcesorium bardzo uniwersalne także do zastosowania w domu. Gumy do ćwiczeń z przyczepami do nóg/rąk blokują zakres ruchów ćwiczącego. Jest to także dość uniwersalne akcesorium choć głównie używane w treningu siły nóg. Lekkie hantle do czego służą każdy wie. Na pewno przydadzą się w niejednym domu.

Ceny w porównaniu z internetowymi wręcz symboliczne. Gumy o podobnej grubości znalazłem najtaniej za 25 PLN z wysyłką. Gumy z przyczepami w trochę bogatszym zestawie to ok 45 pln z wysyłką. Hantli podobnych nie znalazłem ale inne o podobnej wadze to wydatek dwa razy większy.

Akcesoria rowerowe.

W ofercie znalazły się także akcesoria do roweru. Obniżka sięgnęła w tej grupie produktów 50% z 12.99 PLN na 6.49 PLN, przy czym za atrakcyjny a jednocześnie przydatny uznać można tylko uchwyt na bidon mocowany do roweru. W ofercie jest jeszcze linka zabezpieczająca rower ale jej trwałość obawiam się, że jest niewielka za tę cenę.

Cena podobnych uchwytów w internecie zaczynają się od ponad 20.00 PLN z dostawą, więc jeśli dopasuje Wam kolor to zakup może ucieszyć.

Oświetlenie do biegania lub roweru.

Z gadżetów, bez których można się obyć a są w ofercie wymieniłbym dwa: świecącą opaskę led, którą można zapiąć na rękach lub nogach oraz uchwyt do butów/nóg oświetlenie led. Oba gadżety kosztują po 3.99 PLN a obniżka sięgnęła 60% z 9.99 PLN.

W internecie znalazłem podobną opaskę i uchwyt za cenę co najmniej 20 PLN i jeśli ktoś biega po zmroku to nie warto się zastanawiać.

Składane pojemniki silikonowe.

Na koniec dwa gadżety przydatne do przenoszenia wcześniej przygotowanych sałatek lub koktajli do pracy lub do samochodu tj. talerzyk z podkładką i kubek. Oba sprzedawane z obniżką 50%

z 17.99 na 8.99. Oba z silikonu ,składane, łatwe w myciu (także w zmywarkach), pomogą Wam utrzymać dietę poza domem. Ceny internetowe jak w przypadku poprzednich gadżetów zaczynają się co najmniej na poziomie dwa razy wyższym plus dostawa.

Ceny wszystkich akcesoriów wyglądają na atrakcyjne więc jeśli macie potrzebę nie warto się zastanawiać.

Comments are closed.