Zrób pierwszy krok – treningi personalne, sami na siłowni.

“Najtrudniejszy pierwszy krok” śpiewała Anna Jantar. To prawda, szczególnie na terenie nieznanym człowiek nie czuje się pewnie. Podejmujących aktywność fizyczną na tym etapie krępuje wiele rzeczy: że inni na siłowni wyglądają lepiej, że wydolność jest słabsza, że jest się sportowym żółtodziobem choć w innych dziedzinach osiągnęło się sukcesy. Bez odpowiedniej opieki trenera i dietetyka ciężko jest zmienić nawyki. To wszystko powoduje, że równie ciężko jest podjąć wyzwanie. Gdyby tak być samemu na siłowni i mieć opiekę fachowców? Teraz to możliwe!!! Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są treningi personalne z siłownią na wyłączność i opieka dietetyka.

Nowa usługa w Mińsku – trening personalny z opieką dietetyka sportowego.

We współpracy z Champion Sports Life wdrożyłem kompleksową usługę, na którą składają się:

 • wynajem sali na wyłączność
 • opieka – trener personalny
 • opieka – dietetyk sportowy*

Wynajem siłowni na wyłączność.

Wynajem siłowni na wyłączność jest możliwy w następujących terminach:
Tydzień roboczy – 9.00 – 17.00 (włącznie)
Sobota – 9.00 – 20.00
Niedziela – 9.00 – 20.00
Rezerwowane są godziny według zapotrzebowania klienta ale najmniejszy możliwy czas wynajmu to 1 godzina. Następnie co 30 minut tj 1 godz 30 minut, 2 godz, 2 godz 30 minut, 3 godz, 3 godz 30 minut itd.
W tym samym czasie na siłowni przebywać będą tylko właściciel/e pakietu zarezerwowanego na daną godzinę.

Pakiety usług.

Jednorazowy (dla max 4 osób**):

 • M1 – 1 trening po 60 minut – 150 zł pakiet
  Pakiet zawiera: wynajem sali, opiekę trenera i dietetyka, dla max 4 osób. Przy zakupie tego pakietu przez 4 osoby cena za jednorazowy trening za osobę wynosi zaledwie 37,50 zł.

Pakiety miesięczne (dla max 4 osób**):

 • M4 – 4 treningi po 60 minut – 600 zł
  Pakiet zawiera: wynajem sali, opiekę trenera i dietetyka, karnet miesięczny na siłownię w Champion Sports Life na nielimitowana ilość wejść – zniżka 50% – cena promocyjna 50 zł. Przy zakupie tego pakietu przez 4 osoby cena za jednorazowy trening za osobę wynosi zaledwie 37,50 zł.
 • M8 – 8 treningów po 60 minut – 1200 zł
  Pakiet zawiera: wynajem sali, opiekę trenera i dietetyka, karnet miesięczny na siłownię w Champion Sports Life na nielimitowana ilość wejść – zniżka 100% – karnet bezpłatny, zniżka 50 % na indywidualne plany żywieniowe i dokładne wyliczenie dziennego szczegółowego zapotrzebowania kalorycznego (metoda analizy aktywności dobowej). Przy zakupie tego pakietu przez 4 osoby cena za jednorazowy trening za osobę wynosi zaledwie 37,50 zł.

W pakiecie M4 i M8 możliwe spotkanie wstępne, w trakcie którego ustalamy cel treningów i plan realizacji.

* Opieka dietetyka nie zawiera w cenie realizacji indywidualnych planów żywieniowych i dokładnego (metoda analizy aktywności dobowej) wyliczenia zużywanych kalorii. Usługę tę można zakupić dodatkowo, w pakiecie M8 zgodnie z upustem wskazanym w pakiecie.
** W ramach pakietu jednorazowo może skorzystać grupa od 1 do 4 osób. Możliwy jest zakup pakietu dla grup większych niż 4 osoby – wtedy ceny ustalane są indywidualnie.

Comments are closed.