Zrób pierwszy krok – treningi personalne, sami na siłowni.

„Najtrudniejszy pierwszy krok” śpiewała Anna Jantar. To prawda, szczególnie na terenie nieznanym człowiek nie czuje się pewnie. Podejmujących aktywność fizyczną na tym etapie krępuje wiele rzeczy: że inni na siłowni wyglądają lepiej, że wydolność jest słabsza, że jest się sportowym żółtodziobem choć w innych dziedzinach osiągnęło się sukcesy. Bez odpowiedniej opieki trenera i dietetyka ciężko jest zmienić nawyki. To wszystko powoduje, że równie ciężko jest podjąć wyzwanie. Gdyby tak być samemu na siłowni i mieć opiekę fachowców? Teraz to możliwe!!! Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są treningi personalne z siłownią na wyłączność i opieka dietetyka.

Nowa usługa w Mińsku – trening personalny z opieką dietetyka sportowego.

We współpracy z Champion Sports Life wdrożyłem kompleksową usługę, na którą składają się:

 • wynajem sali na wyłączność
 • opieka – trener personalny
 • opieka – dietetyk sportowy*

Wynajem siłowni na wyłączność.

Wynajem siłowni na wyłączność jest możliwy w następujących terminach:
Tydzień roboczy – 9.00 – 17.00 (włącznie)
Sobota – 9.00 – 20.00
Niedziela – 9.00 – 20.00
Rezerwowane są godziny według zapotrzebowania klienta ale najmniejszy możliwy czas wynajmu to 1 godzina. Następnie co 30 minut tj 1 godz 30 minut, 2 godz, 2 godz 30 minut, 3 godz, 3 godz 30 minut itd.
W tym samym czasie na siłowni przebywać będą tylko właściciel/e pakietu zarezerwowanego na daną godzinę.

Pakiety usług.

Jednorazowy (dla max 2 osób**):

 • M1 – 1 trening po 90 minut – 200 zł pakiet
  Pakiet zawiera: wynajem sali, opiekę trenera i dietetyka,

Pakiety miesięczne (dla max 2 osób**):

 • M4 – 4 treningi po 90 minut – 800 zł
  Pakiet zawiera: wynajem sali, opiekę trenera i dietetyka (do 30 minut konsultacji telefonicznych), zniżka 50 % na indywidualne plany żywieniowe, wyliczenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Badanie analizatorem składu ciała Tanita – gratis
 • M8 – 8 treningów po 90 minut – 1400 zł
  Pakiet zawiera: wynajem sali, opiekę trenera i dietetyka (do 30 minut konsultacji telefonicznych), zniżka 75 % na indywidualne plany żywieniowe, wyliczenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Badanie analizatorem składu ciała Tanita – gratis

W pakiecie M4 i M8 dodatkowo może zostać uwzględnione spotkanie wstępne, w trakcie którego ustalamy cel treningów i plan realizacji.

* Opieka dietetyka nie zawiera w cenie realizacji indywidualnych planów żywieniowych i dokładnego (metoda analizy aktywności dobowej) wyliczenia zużywanych kalorii. Usługę tę można zakupić dodatkowo, w pakiecie M8 zgodnie z upustem wskazanym w pakiecie.
** W ramach pakietu jednorazowo może skorzystać grupa do 2 osób. Możliwy jest zakup pakietu dla grup większych niż 2 osoby – wtedy ceny ustalane są indywidualnie.

Comments are closed.