Uruchamiamy zapisy na szkolenie.

„Żywienie w sporcie” to bezpłatne szkolenie dla osób: amatorsko uprawiających sport, rozpoczynających przygodę z aktywnością fizyczną oraz planujących zmianę swojej aktywności ruchowej. Całe szkolenie, materiały i organizację realizuję sam pro publico bono, dlatego będę wdzięczny za przestrzeganie warunków zapisów. Korzyścią dla mnie jest i będzie możliwość dalszego prowadzenia bloga i szkolenia sportowców. link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/2081213672106549/

Zasady zapisów.

Jak pewnie wiecie pojemność sali MBP jest ograniczona. Do tego dochodzą względy bezpieczeństwa. Zmuszony jestem do rejestracji osób chcących brać udział w szkoleniu. Dlatego do udziału w szkoleniu uprawnione będą tylko osoby, które dokonają oficjalnego zgłoszenia. Pierwszym warunkiem jest wysłanie swojego zgłoszenia (dane do zgłoszenia poniżej) na adres jaroslaw.rosloniec@dietaisport.pl i otrzymanie potwierdzenia zwrotnego o udziale w szkoleniu. Drugim warunkiem jest wejście do grona fanów bloga www.dietaisport.pl na profilu https://www.facebook.com/dietaisportpl/ – czyli kliknięcie Lubię to.

Chcąc dostosować zakres wiedzy prezentowanej na Szkoleniu do potrzeb grupy w treści emaila należy podać dane do zgłoszenia:

  • imię i nazwisko,
  • wiek,
  • staż sportowy,
  • uprawianą dyscyplinę lub dyscypliny

Lista zgłoszeniowa będzie weryfikowana przed wejściem na salę w dniu szkolenia.

Miejsce szkolenia.

Przypominamy, że szkolenie odbędzie się 19 grudnia – godz. 18:00 – 20:00, w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul Piłsudskiego 1a w Mińsku Mazowieckim. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Comments are closed.