Dietetyk sportowy – Mińsk Mazowiecki.

Do swojej pracy jako dietetyk podchodzę bardzo poważnie. Na tyle poważnie, że każdego któremu pomagam, chcę skłonić do osiągnięcia sukcesu. Robienie jednorazowych diet nie jest kluczem do sukcesu. Ludzie mają różne charaktery, różny poziom siły wewnętrznej i co się z tym wiąże różnymi ścieżkami potrafią dojść do tego samego celu. Każdemu należy się odpowiednie indywidualne podejście. W zależności od profilu sylwetki (od szczupłego ektomorfika do postawnego mezomorfika) dietetyk i trener dobierze różne metody treningu i różne sposoby żywienia. Łączenie kompetencji trenerskich, dietetycznych i psychologicznych pozwala na osiągnięcie sukcesu.

Jak pracuję?

Oferuję kompleksową usługę: „Coaching dietetyczno sportowy”. Jest to unikalne podejście ponieważ potrzebna jest do tego wiedza z kilku obszarów, które nakładają się na siebie i powodują synergię (wzmacniają swoje efekty) działań z innych obszarów. Działam planowo aby ułatwić sobie i Tobie kontrolę nad Twoimi postępami. Z każdym klientem przechodzę przez całą ścieżkę, której etapy przedstawiam poniżej:

  • Diagnoza – rozmowa w trakcie której zdobywam informację o Twoim trybie życia, przyzwyczajeniach i preferencjach.
  • Koncepcja dojścia do celu – określamy co i kiedy chcesz osiągnąć oraz jak osiągnąć sukces.
  • Planowanie treningu – rozpisanie ćwiczeń, które dla Twojej sylwetki i trybu życia i stopnia zaawansowania będą najbardziej optymalne czyli gwarantujące sukces.
  • Planowanie diety – dokładne wyliczenie dziennego zapotrzebowania energetycznego na bazie szczegółowej metody opartej na analizie każdej aktywności w ciągu doby i ułożenie diety dostosowanej do celu jaki zamierzasz osiągnąć.

Treningi personalne.

Indywidualna opieka trenerska może odbywać się co najmniej na trzy sposoby:

  • treningi personalne z opieką dietetyka i siłownią na wyłączność zgodnie z programem o którym więcej tu >>>
  • treningi grupowe dla początkujących – połączenie grupowego treningu personalnego z coachingiem dietetycznym, więcej tu >>>
  • indywidualne treningi personalne z opieką dietetyka uzgodnione indywidualnie.

Dietetyk i miara sukcesu klienta.

Jedni za sukces uznają spadek wagi i tkanki tłuszczowej, inni wzrost masy mięśniowej a jeszcze inni wzrost wytrzymałości tlenowej lub beztlenowej. Nie ważne co jest dla Ciebie sukcesem, ważne że możesz go ze mną osiągnąć. Razem podejmiemy wyzwanie: walki z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, realizacji planów treningowych i wytrwania w postanowieniu zmian stylu życia. Nawet nie pytaj czy warto, wyobraź sobie jak się poczujesz kiedy dojdziesz do celu. To uczucie, którego nie można porównać z żadnym innym. To kompensacja szczęścia, zadowolenia z siebie, wiary we własne możliwości, siły ducha i ciała. Każdy może się zmienić, wystarczy tylko chcieć i mieć kogoś z boku kto pokieruje. Z boku będę ja dietetyk i trener i trochę psycholog. Zaufaj moim kompetencjom.

Cena usług – dietetyk.

Wyliczenie całkowitego zapotrzebowania kalorycznego wg wzoru H&B – 50 pln

Wyliczenie szczegółowego całkowitego zapotrzebowania kalorycznego aktywności dobowej metodą harmonogramową – 150 pln

Analiza kaloryczna dotychczasowego dziennego jadłospisu – 50 pln

Sporządzenie jednorazowej indywidualnej diety wraz z dostępem do aplikacji dietetycznej – 200 pln

Kontakt.

Zapraszam do kontaktu przez profil na www.facebook.com/dietaisportpl

Zainteresowanym prześlę telefon kontaktowy i email lub oddzwonię na podany przez Messengera*

Więcej o mnie możecie znaleźć na stronie „O mnie” (kliknij tu >>)

*Ze względów na spamboty, zbierające dane (email i telefon) ze stron www, 
nie zamieszczam danych kontaktowych w tym miejscu. Proszę o zrozumienie.

Comments are closed.